HP iPAQ Glisten, iPAQ K3, K3 akku 1100 mAh
calcActive())">
HP iPAQ Glisten, iPAQ K3, K3 akku 1100 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP puhelinten kanssa:
iPAQ Glisten iPAQ K3 K3Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP puhelin alkuperäisakut:538719-001 538722-001
In stock
- SKU
- CS-HIQ130SL
17,95 €
Kuvaus / HP iPAQ Glisten, iPAQ K3, K3 akku 1100 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HIQ130SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128044796 |
| Korvaa | 538719-001 / 538722-001 / HSTNH-T21C-S |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 66.13 x 43.21 x 4.57mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review