Philips HS920 Parranajokoneen akku 2,4 v 2000 mAh
calcActive())">
Philips HS920 Parranajokoneen akku 2,4 v 2000 mAh
Philips yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Philips malleihin: Phillips HS920, HS930, HS969, HS970, HS990, HQ3870, HQ4850, HQ5620, , HQ5830, HQ5850, HQ5853, HQ5854, HQ5856, HQ5858, HQ5860, HQ5870, HQ5890, HQ4866, HQ4870, HQ4890, HQ5819, HQ5825, HQ5826, HQ5847, HQ6720, HQ6730, HQ6740, HQ6760, HQ6761, HQ6762, HQ6763, HQ6764, HQ6830, HQ6832, HQ6850, HQ6851,HQ 6852, HQ6865, HQ6868, HQ6870, HQ6871, HQ6879, HQ6889, HQ6890, HQ6894, HQ7740, HQ7742, HQ7760, HQ7780, HQ7782, HQ7830, HQ7850, HQ7870, HQ8830, HQ8850, HQ8870, HQ8880, HQ8890, HQ8893
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Philips alkuperäisakut:138 10609
In stock
- SKU
- CS-PHS920SL
18,95 €
15,95 €
Kuvaus / Philips HS920 Parranajokoneen akku 2,4 v 2000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-PHS920SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128072232 |
| Mitat | 48.73 x 28.68 x 14.31mm |
| Korvaa | 138 10609 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 4.8Wh |
| Jännite | 2,4 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review