Braun SHB-1, SHB-2 parranajokoneen 2000 mAh 2,4v akku juotoskorvakkeilla
calcActive())">
Braun SHB-1, SHB-2 parranajokoneen 2000 mAh 2,4v akku juotoskorvakkeilla
Kysy meiltä myös vaihtopalvelua.
In stock
- SKU
- CS-PHN282SL
16,95 €
15,95 €
Kuvaus / Braun SHB-1, SHB-2 parranajokoneen 2000 mAh 2,4v akku juotoskorvakkeilla
Akku useisiin Braun ja Philips parranajokoneisiin. Philips SHB-1 ja SHB-2 sekä Philips 138-10334, 138-10673, 138-10727, 4822-138-10334, 4822-138-10673, 4822-138-10727, SHB1 SHB2.
More Information
| SKU | CS-PHN282SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | Elinikäinen |
| EAN | 4894128095316 |
| Mitat | 49.00 x 29.00 x 14.50mm |
| Korvaa | Philips SHB-1 ja SHB-2 sekä Philips 138-10334, 138-10673, 138-10727, 4822-138-10334, 4822-138-10673, 4822-138-10727, SHB1 SHB2. |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 4.8Wh |
| Jännite | 2,4 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review