Trimble 29518, 38403, 46607, 52030, 54344, 5700, 5800, Geoexplorer 3, MCR-1821, MCR-1821C, MCR-1821J, R7, R7 Receiver, R8, R8 Receiver akku 2600 mAh
calcActive())">
Trimble 29518, 38403, 46607, 52030, 54344, 5700, 5800, Geoexplorer 3, MCR-1821, MCR-1821C, MCR-1821J, R7, R7 Receiver, R8, R8 Receiver akku 2600 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Trimble laitteiden kanssa:
92600 TR-R8 R8 Receiver R8 Model 2 Receiver R8 Model 3 Receiver R8 Model 4 Receiver 5700 Receiver SPS780 Receiver SPS880 Receiver SPS881 Receiver SPS882 Receiver SPS985 Receiver 5700 54344 5800 MT1000 R7 R8 R4 R6 DINI03
In stock
- SKU
- CS-LI1XL
49,95 €
Kuvaus / Trimble 29518, 38403, 46607, 52030, 54344, 5700, 5800, Geoexplorer 3, MCR-1821, MCR-1821C, MCR-1821J, R7, R7 Receiver, R8, R8 Receiver akku 2600 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-LI1XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128022619 |
| Korvaa | EI-D-LI1, C8872A, 29518, 38403, 46607, 52030, 510768000, DLI1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 70.40 x 38.70 x 20.50mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
3 units available |
|---|
Write Your Own Review