Trimble 29518, 38403, 46607, 52030, 54344, 5700, 5800, Geoexplorer 3, MCR-1821, MCR-1821C, MCR-1821J, R7, R7 Receiver, R8, R8 Receiver akku 2000 mAh
calcActive())">
Trimble 29518, 38403, 46607, 52030, 54344, 5700, 5800, Geoexplorer 3, MCR-1821, MCR-1821C, MCR-1821J, R7, R7 Receiver, R8, R8 Receiver akku 2000 mAh
Akku sopii mm: Trimble 29518, 38403, 46607, 52030, 54344, 5700, 5800, Geoexplorer 3, MCR-1821, MCR-1821C, MCR-1821J, R7, R7 Receiver, R8, R8 Receiver.
In stock
- SKU
- CS-LI1SL
46,95 €
Kuvaus / Trimble 29518, 38403, 46607, 52030, 54344, 5700, 5800, Geoexplorer 3, MCR-1821, MCR-1821C, MCR-1821J, R7, R7 Receiver, R8, R8 Receiver akku 2000 mAh
Laadukas tarvikeakku 12kk takuulla. Akku täyttää CE, UL ja ISO9001 vaatimukset ja se on ylilataus- ja oikosulkusuojattu. Akussa on myös RoHS ympäristösertifikaatti.
More Information
| SKU | CS-LI1SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128003595 |
| Korvaa | 29518 / 38403 / 46607 / 52030 / C8872A / EI-D-LI1 |
| Mitat | 70.60 x 38.60 x 20.54mm |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.8Wh |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review