TomTom Go 750, akku 1100 mAh
calcActive())">
TomTom Go 750, akku 1100 mAh
Akku sopii mm: TomTom
4CP0.002.06, Go 740 Live, Go 740TM, Go 750, Go 750 Live
In stock
- SKU
- CS-TM750SL
18,95 €
Kuvaus / TomTom Go 750, akku 1100 mAh
Laadukas tarvikeakku 12kk takuulla. Akku täyttää CE, UL ja ISO9001 vaatimukset ja se on ylilataus- ja oikosulkusuojattu. Akussa on myös RoHS ympäristösertifikaatti.
More Information
| SKU | CS-TM750SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128032922 |
| Korvaa | VF1A / AHL03711012 / HM9440232488 |
| Mitat | 53.00 x 35.00 x 6.00mm |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review