TomTom GO 510 / GO 520 Navigaattorin Akku
calcActive())">
TomTom GO 510 / GO 520 Navigaattorin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien TomTom navigaattorien kanssa:
4FA50 Go 510 Go 520 Go 520 WIFITämä akku korvaa ainakin seuraavat TomTom navigaattorien alkuperäisakut:AHA11110004 P5 P6
In stock
- SKU
- CS-TMG510SL
18,95 €
16,95 €
Kuvaus / TomTom GO 510 / GO 520 Navigaattorin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-TMG510SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128121305 |
| Mitat | 53.00 x 34.00 x 6.00mm |
| Korvaa | P5 / AHA11110004 / P6 / AT6 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review