TomTom AVN4430, Eclipse, TNS410 Navigaattorin Akku
calcActive())">
TomTom AVN4430, Eclipse, TNS410 Navigaattorin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien TomTom navigaattorien kanssa:
AVN4430 Eclipse TNS410Tämä akku korvaa ainakin seuraavat TomTom navigaattorien alkuperäisakut:AHL03713001 TN2
In stock
- SKU
- CS-TME100SL
18,95 €
Kuvaus / TomTom AVN4430, Eclipse, TNS410 Navigaattorin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-TME100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128058861 |
| Mitat | 59.00 x 37.00 x 5.30mm |
| Korvaa | AHL03713001 / TN2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review