TomTom 1EN5.052.08, Go LIVE 1535, GO LIVE 1535M Navigaattorin Akku
calcActive())">
TomTom 1EN5.052.08, Go LIVE 1535, GO LIVE 1535M Navigaattorin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien TomTom navigaattorien kanssa:
1EN5.052.08 Go LIVE 1535 GO LIVE 1535MTämä akku korvaa ainakin seuraavat TomTom navigaattorien alkuperäisakut:P11P17-14-S01
In stock
- SKU
- CS-TM1535SL
18,95 €
Kuvaus / TomTom 1EN5.052.08, Go LIVE 1535, GO LIVE 1535M Navigaattorin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-TM1535SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128069287 |
| Mitat | 43.45 x 37.25 x 5.70mm |
| Korvaa | P11P17-14-S01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review