TomTom 1EF0.017.03, 1ET0.052.09, 4EF0.017.00 Navigaattorin Akku
calcActive())">
TomTom 1EF0.017.03, 1ET0.052.09, 4EF0.017.00 Navigaattorin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien TomTom navigaattorien kanssa:
1EF0.017.03 1ET0.052.09 4EF0.017.00Tämä akku korvaa ainakin seuraavat TomTom navigaattorien alkuperäisakut:6027A0090721
In stock
- SKU
- CS-TMS550SL
17,95 €
Kuvaus / TomTom 1EF0.017.03, 1ET0.052.09, 4EF0.017.00 Navigaattorin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-TMS550SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128067962 |
| Mitat | 47.00 x 34.00 x 5.50mm |
| Korvaa | 6027A0090721 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review