Nokia 500, PD-14 Navigaattorin Akku
calcActive())">
Nokia 500, PD-14 Navigaattorin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Nokia navigaattorien kanssa:
500 PD-14Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Nokia navigaattorien alkuperäisakut:20-01673-01B 84504072
In stock
- SKU
- CS-NK500SL
19,95 €
Kuvaus / Nokia 500, PD-14 Navigaattorin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-NK500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128069973 |
| Mitat | 63.91 x 41.62 x 4.62mm |
| Korvaa | 20-01673-01B / 84504072 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1300mAh / 4.81Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review