Navigon PNA-5000, Transonic 5000, Transonic PNA-5000 Navigaattorin Akku
calcActive())">
Navigon PNA-5000, Transonic 5000, Transonic PNA-5000 Navigaattorin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Navigon navigaattorien kanssa:
PNA-5000 Transonic 5000 Transonic PNA-5000Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Navigon navigaattorien alkuperäisakut:338937010074 E4MT062201B12
In stock
- SKU
- CS-MD400SL
19,95 €
Kuvaus / Navigon PNA-5000, Transonic 5000, Transonic PNA-5000 Navigaattorin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-MD400SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128031017 |
| Mitat | 68.50 x 18.50mm |
| Korvaa | E4MT062201B12 / 338937010074 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.14Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review