Navigon 81xx akku 1300 mAh
calcActive())">
Navigon 81xx akku 1300 mAh
Akku sopii mm: Navigon 8110, 81xx, 8310. Korvaa Navigon 761NH50371W
In stock
- SKU
- CS-NAV8110SL
21,95 €
10,98 €
Kuvaus / Navigon 81xx akku 1300 mAh
Laadukas tarvikeakku 12kk takuulla. Akku täyttää CE, UL ja ISO9001 vaatimukset ja se on ylilataus- ja oikosulkusuojattu. Akussa on myös RoHS ympäristösertifikaatti.
More Information
| SKU | CS-NAV8110SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128064169 |
| Korvaa | 761NH50371W |
| Mitat | 64.10 x 42.60 x 4.80mm |
| Kapasiteetti (mAh) | 1300mAh / 4.81Wh |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review