Navigon 7210, 7310 Navigaattorin Akku
calcActive())">
Navigon 7210, 7310 Navigaattorin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Navigon navigaattorien kanssa:
7210 7310Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Navigon navigaattorien alkuperäisakut:BI-GC411-1K6KAY
In stock
- SKU
- CS-NAV7210SL
18,95 €
Kuvaus / Navigon 7210, 7310 Navigaattorin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-NAV7210SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128042846 |
| Mitat | 71.82 x 50.36 x 4.32mm |
| Korvaa | BI-GC411-1K6KAY |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 5.92Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review