Navigon 5100, 5100 MAX Navigaattorin Akku
calcActive())">
Navigon 5100, 5100 MAX Navigaattorin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Navigon navigaattorien kanssa:
5100 5100 MAXTämä akku korvaa ainakin seuraavat Navigon navigaattorien alkuperäisakut:541380530001
In stock
- SKU
- CS-NAV5100SL
18,95 €
Kuvaus / Navigon 5100, 5100 MAX Navigaattorin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-NAV5100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128031161 |
| Mitat | 50.04 x 36.39 x 6.33mm |
| Korvaa | 541380530001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review