Navigon 40 Easy, 40 Plus, 40 Premiun Navigaattorin Akku
calcActive())">
Navigon 40 Easy, 40 Plus, 40 Premiun Navigaattorin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Navigon navigaattorien kanssa:
40 Easy 40 Plus 40 PremiunTämä akku korvaa ainakin seuraavat Navigon navigaattorien alkuperäisakut:384.00035.005 8390-ZC01-0780
In stock
- SKU
- CS-NAV4000SL
18,95 €
Kuvaus / Navigon 40 Easy, 40 Plus, 40 Premiun Navigaattorin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-NAV4000SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128038993 |
| Mitat | 59.00 x 36.00 x 5.00mm |
| Korvaa | 8390-ZC01-0780 / 384.00035.005 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review