Navigon 2510, 2510 Explorer Navigaattorin Akku
calcActive())">
Navigon 2510, 2510 Explorer Navigaattorin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Navigon navigaattorien kanssa:
2510 2510 ExplorerTämä akku korvaa ainakin seuraavat Navigon navigaattorien alkuperäisakut:UH0600905
In stock
- SKU
- CS-NAV2510SL
18,95 €
Kuvaus / Navigon 2510, 2510 Explorer Navigaattorin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-NAV2510SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128036937 |
| Mitat | 51.03 x 33.73 x 4.41mm |
| Korvaa | UH0600905 |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.78Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review