Navigon 2200, 2200T, 2210 Navigaattorin Akku
calcActive())">
Navigon 2200, 2200T, 2210 Navigaattorin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Navigon navigaattorien kanssa:
2200 2200T 2210Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Navigon navigaattorien alkuperäisakut:384.00021.005
In stock
- SKU
- CS-NAV2200SL
18,95 €
9,48 €
Kuvaus / Navigon 2200, 2200T, 2210 Navigaattorin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-NAV2200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128036067 |
| Mitat | 45.31 x 33.94 x 5.46mm |
| Korvaa | 384.00021.005 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review