Navigon 1400, 1410 Navigaattorin Akku
calcActive())">
Navigon 1400, 1410 Navigaattorin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Navigon navigaattorien kanssa:
1400 1410Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Navigon navigaattorien alkuperäisakut:LIN363002
In stock
- SKU
- CS-NAV1400SL
17,95 €
Kuvaus / Navigon 1400, 1410 Navigaattorin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-NAV1400SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128058083 |
| Mitat | 52.00 x 34.00 x 4.70mm |
| Korvaa | LIN363002 |
| Kapasiteetti (mAh) | 850mAh / 3.15Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review