Magellan RoadMate N393M-4300 Navigaattorin Akku
calcActive())">
Magellan RoadMate N393M-4300 Navigaattorin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Magellan navigaattorien kanssa:
RoadMate N393M-4300Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Magellan navigaattorien alkuperäisakut:BP-TATA3-11/720 B
In stock
- SKU
- CS-MRN393SL
18,95 €
Kuvaus / Magellan RoadMate N393M-4300 Navigaattorin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-MRN393SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128113652 |
| Mitat | 50.00 x 35.00 x 5.00mm |
| Korvaa | BP-TATA3-11/720 B |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 3.89Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review