Magellan RoadMate 9250, RoadMate 9250T-LM, RoadMate 9250T-LMB Navigaattorin Akku
calcActive())">
Magellan RoadMate 9250, RoadMate 9250T-LM, RoadMate 9250T-LMB Navigaattorin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Magellan navigaattorien kanssa:
RoadMate 9250 RoadMate 9250T-LM RoadMate 9250T-LMBTämä akku korvaa ainakin seuraavat Magellan navigaattorien alkuperäisakut:338937010158
In stock
- SKU
- CS-MR9250SL
18,95 €
Kuvaus / Magellan RoadMate 9250, RoadMate 9250T-LM, RoadMate 9250T-LMB Navigaattorin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-MR9250SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128094937 |
| Mitat | 50.36 x 36.44 x 5.56mm |
| Korvaa | 338937010158 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review