Magellan RoadMate 9020, RoadMate 9020TLM, RoadMate 9055 Navigaattorin Akku
calcActive())">
Magellan RoadMate 9020, RoadMate 9020TLM, RoadMate 9055 Navigaattorin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Magellan navigaattorien kanssa:
RoadMate 9020 RoadMate 9020TLM RoadMate 9055Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Magellan navigaattorien alkuperäisakut:03B292FJ20301
In stock
- SKU
- CS-MR9020SL
18,95 €
Kuvaus / Magellan RoadMate 9020, RoadMate 9020TLM, RoadMate 9055 Navigaattorin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-MR9020SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128052876 |
| Mitat | 49.50 x 35.80 x 5.48mm |
| Korvaa | 03B292FJ20301 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 3.89Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review