Magellan RoadMate 6000, RoadMate 6000T Navigaattorin Akku
calcActive())">
Magellan RoadMate 6000, RoadMate 6000T Navigaattorin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Magellan navigaattorien kanssa:
RoadMate 6000 RoadMate 6000TTämä akku korvaa ainakin seuraavat Magellan navigaattorien alkuperäisakut:541380471002
In stock
- SKU
- CS-MR6000SL
18,95 €
Kuvaus / Magellan RoadMate 6000, RoadMate 6000T Navigaattorin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-MR6000SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128030652 |
| Mitat | 66.00 x 18.63 x 0mm |
| Korvaa | 541380471002 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.14Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review