Magellan Promark 3, ProMark3 RTK, Thales CX Navigaattorin Akku
calcActive())">
Magellan Promark 3, ProMark3 RTK, Thales CX Navigaattorin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Magellan navigaattorien kanssa:
Promark 3 ProMark3 RTK Thales CXTämä akku korvaa ainakin seuraavat Magellan navigaattorien alkuperäisakut:111141 37-LF033-001 980782
In stock
- SKU
- CS-ME1141SL
23,95 €
Kuvaus / Magellan Promark 3, ProMark3 RTK, Thales CX Navigaattorin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-ME1141SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128033486 |
| Mitat | 72.50 x 53.00 x 15.00mm |
| Korvaa | 111141, 37-LF033-001, 980782 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3960mAh / 14.65Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review