Magellan GPS 750M, GPS 750M Plus Navigaattorin Akku
calcActive())">
Magellan GPS 750M, GPS 750M Plus Navigaattorin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Magellan navigaattorien kanssa:
GPS 750M GPS 750M PlusTämä akku korvaa ainakin seuraavat Magellan navigaattorien alkuperäisakut:980646-02
In stock
- SKU
- CS-MGP750SL
29,95 €
Kuvaus / Magellan GPS 750M, GPS 750M Plus Navigaattorin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-MGP750SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128036609 |
| Mitat | 143.00 x 62.00 x 21.00mm |
| Korvaa | 17466 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 21.6Wh |
| Jännite | 12 V |
Stocks
Write Your Own Review