Magellan 2500T / Crossover Navigaattorin Akku
calcActive())">
Magellan 2500T / Crossover Navigaattorin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Magellan navigaattorien kanssa:
2500T CrossoverTämä akku korvaa ainakin seuraavat Magellan navigaattorien alkuperäisakut:37-00031-001
In stock
- SKU
- CS-MRC001SL
20,95 €
Kuvaus / Magellan 2500T / Crossover Navigaattorin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-MRC001SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128035190 |
| Mitat | 50.13 x 35.53 x 10.48mm |
| Korvaa | 37-00031-001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review