Golf Buddy Voice GPS Rangefinder, VS4 GPS Rangefinder, VS4 Voice Navigaattorin Akku
calcActive())">
Golf Buddy Voice GPS Rangefinder, VS4 GPS Rangefinder, VS4 Voice Navigaattorin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Golf Buddy navigaattorien kanssa:
Voice GPS Rangefinder VS4 GPS Rangefinder VS4 VoiceTämä akku korvaa ainakin seuraavat Golf Buddy navigaattorien alkuperäisakut:YK372731
In stock
- SKU
- CS-GVS400SL
18,95 €
Kuvaus / Golf Buddy Voice GPS Rangefinder, VS4 GPS Rangefinder, VS4 Voice Navigaattorin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-GVS400SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128108979 |
| Mitat | 33.00 x 25.90 x 4.30mm |
| Korvaa | YK372731 / PL482730 |
| Kapasiteetti (mAh) | 280mAh / 1.04Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review