Golf Buddy navigaattorin DSC-VTX-100 / VTX yhteensopiva akku 900mAh
calcActive())">
Golf Buddy navigaattorin DSC-VTX-100 / VTX yhteensopiva akku 900mAh
Golf Buddy navigaattorin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitDSC-VTX-100 VTXKorvattavat Golf Buddy navigaattorin alkuperäisakutSHT503055
In stock
- SKU
- CS-GLX100SL
18,95 €
Kuvaus / Golf Buddy navigaattorin DSC-VTX-100 / VTX yhteensopiva akku 900mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Golf Buddy navigaattorin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
More Information
| SKU | CS-GLX100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128165194 |
| Korvaa | SHT503055 |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 56.20 x 30.60 x 5.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review