Golf Buddy GB3, Platinum, Platinum Range Finder Navigaattorin Akku
calcActive())">
Golf Buddy GB3, Platinum, Platinum Range Finder Navigaattorin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Golf Buddy navigaattorien kanssa:
GB3 Platinum Platinum Range FinderTämä akku korvaa ainakin seuraavat Golf Buddy navigaattorien alkuperäisakut:LI-B03-02
In stock
- SKU
- CS-GLF002SL
19,95 €
Kuvaus / Golf Buddy GB3, Platinum, Platinum Range Finder Navigaattorin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-GLF002SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128049906 |
| Mitat | 53.42 x 35.15 x 8.10mm |
| Korvaa | LI-B03-02 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review