Golf Buddy DSC-GB600, GB3-PT4, Platinum 4 Navigaattorin Akku
calcActive())">
Golf Buddy DSC-GB600, GB3-PT4, Platinum 4 Navigaattorin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Golf Buddy navigaattorien kanssa:
DSC-GB600 GB3-PT4 Platinum 4Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Golf Buddy navigaattorien alkuperäisakut:LI-F03-01
In stock
- SKU
- CS-GLF600SL
20,95 €
10,48 €
Kuvaus / Golf Buddy DSC-GB600, GB3-PT4, Platinum 4 Navigaattorin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-GLF600SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128107859 |
| Mitat | 74.34 x 37.02 x 6.90mm |
| Korvaa | LI-F03-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 7.77Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review