GlobalSat TR-150, TR-151 Navigaattorin Akku
calcActive())">
GlobalSat TR-150, TR-151 Navigaattorin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien GlobalSat navigaattorien kanssa:
TR-150 TR-151Tämä akku korvaa ainakin seuraavat GlobalSat navigaattorien alkuperäisakut:ATL903857
In stock
- SKU
- CS-BT150SL
21,95 €
Kuvaus / GlobalSat TR-150, TR-151 Navigaattorin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-BT150SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128035046 |
| Mitat | 56.80 x 36.70 x 8.20mm |
| Korvaa | ATL903857 / GT920 / BP02-000540 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.4Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review