Garmin Zumo 400, Zumo 450, Zumo 500 akku 3400mAh
calcActive())">
Garmin Zumo 400, Zumo 450, Zumo 500 akku 3400mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin GPS-laitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-GM4HL
28,95 €
Kuvaus / Garmin Zumo 400, Zumo 450, Zumo 500 akku 3400mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi GPS-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus…
More Information
| SKU | CS-GM4HL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128119968 |
| Korvaa | 010-10863-00 / 011-01451-00 / 011-01451-03 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 12.58Wh |
| Mitat | 83.00 x 25.50 x 22.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review