Garmin Quest 2 Navigaattorin Akku
calcActive())">
Garmin Quest 2 Navigaattorin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
Quest 2Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:IA3A227A2 IA3Y114F2
In stock
- SKU
- CS-IQU2SL
17,95 €
Kuvaus / Garmin Quest 2 Navigaattorin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-IQU2SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128030850 |
| Mitat | 50.34 x 36.43 x 5.46mm |
| Korvaa | IA3A227A2 / IA3Y114F2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 3.89Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review