Garmin Oregon 600, Oregon 600t, Oregon 650 Navigaattorin Akku
calcActive())">
Garmin Oregon 600, Oregon 600t, Oregon 650 Navigaattorin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
Oregon 600 Oregon 600t Oregon 650Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:010-11874-00 361-00071-00
In stock
- SKU
- CS-GMA600SL
19,95 €
16,95 €
Kuvaus / Garmin Oregon 600, Oregon 600t, Oregon 650 Navigaattorin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-GMA600SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128079873 |
| Mitat | 50.50 x 31.00 x 14.60mm |
| Korvaa | 010-11874-00 / 361-00071-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 4.8Wh |
| Jännite | 2,4 V |
Stocks
Write Your Own Review