Garmin Nuvi 40, Nuvi 40LM, Nuvi 52 Navigaattorin Akku
calcActive())">
Garmin Nuvi 40, Nuvi 40LM, Nuvi 52 Navigaattorin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
Nuvi 40 Nuvi 40LM Nuvi 52Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:361-00056-05 361-00056-11
In stock
- SKU
- CS-IQN400SL
18,95 €
Kuvaus / Garmin Nuvi 40, Nuvi 40LM, Nuvi 52 Navigaattorin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-IQN400SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128085959 |
| Mitat | 47.00 x 34.20 x 4.60mm |
| Korvaa | 361-00056-05 / 361-00056-11 |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.78Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review