Garmin Nuvi 3700, Nuvi 3760, Nuvi 3760T Navigaattorin Akku
calcActive())">
Garmin Nuvi 3700, Nuvi 3760, Nuvi 3760T Navigaattorin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
Nuvi 3700 Nuvi 3760 Nuvi 3760TTämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:361-00046-02 361-00064-02 EE06HE10E00EF
In stock
- SKU
- CS-IQN370SL
18,95 €
Kuvaus / Garmin Nuvi 3700, Nuvi 3760, Nuvi 3760T Navigaattorin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-IQN370SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128036074 |
| Mitat | 60.00 x 36.47 x 5.20mm |
| Korvaa | 361-00064-02 / EE06HE10E00EF / 361-00046-02 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review