Garmin Nuvi 3400, Nuvi 3450, Nuvi 3450LM Navigaattorin Akku
calcActive())">
Garmin Nuvi 3400, Nuvi 3450, Nuvi 3450LM Navigaattorin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
Nuvi 3400 Nuvi 3490LMT Nuvi 3450LM Nuvi 3450 Nuvi 3450M Nuvi 3550LM Nuvi 3750 Dash Cam 20 Nuvi GDR43 Nuvi GDR45Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:361-00046-00 361-00046-07
In stock
- SKU
- CS-IQN340SL
19,95 €
Kuvaus / Garmin Nuvi 3400, Nuvi 3450, Nuvi 3450LM Navigaattorin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-IQN340SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128056508 |
| Mitat | 56.84 x 47.01 x 3.18mm |
| Korvaa | 361-00046-00 / 361-00046-01 / 361-00046-07 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review