Garmin Nuvi 285, Nuvi 285W, Nuvi 285WT Navigaattorin Akku
calcActive())">
Garmin Nuvi 285, Nuvi 285W, Nuvi 285WT Navigaattorin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
Nuvi 285 Nuvi 285W Nuvi 285WTTämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:ED26ED2985878
In stock
- SKU
- CS-IQN285SL
17,95 €
Kuvaus / Garmin Nuvi 285, Nuvi 285W, Nuvi 285WT Navigaattorin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-IQN285SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128045144 |
| Mitat | 60.00 x 36.50 x 5.00mm |
| Korvaa | ED26ED2985878 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1250mAh / 4.63Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review