Garmin Nuvi 2757, Nuvi 2757LM, Nuvi 2797 Navigaattorin Akku
calcActive())">
Garmin Nuvi 2757, Nuvi 2757LM, Nuvi 2797 Navigaattorin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
Nuvi 2757 Nuvi 2757LM Nuvi 2797Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:361-00066-00
In stock
- SKU
- CS-IQN279SL
19,95 €
Kuvaus / Garmin Nuvi 2757, Nuvi 2757LM, Nuvi 2797 Navigaattorin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-IQN279SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128085676 |
| Mitat | 64.42 x 41.90 x 5.10mm |
| Korvaa | 361-00066-00 / 361-00066-10 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review