Garmin Nuvi 2660LMT, Nuvi 2669LMT Navigaattorin Akku
calcActive())">
Garmin Nuvi 2660LMT, Nuvi 2669LMT Navigaattorin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
Nuvi 2660LMT Nuvi 2669LMT Nuvi 2460LMT Nuvi 2595LM Nuvi 2595LMT
In stock
- SKU
- CS-IQN266SL
18,95 €
15,95 €
Kuvaus / Garmin Nuvi 2660LMT, Nuvi 2669LMT Navigaattorin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-IQN266SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128095521 |
| Mitat | 61.95 x 36.50 x 5.20mm |
| Korvaa | 361-00051-00 / 361-00051-01 / 361-00051-12 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review