Garmin Nuvi 2300, Nuvi 2300LM, Nuvi 2340LT Navigaattorin Akku
calcActive())">
Garmin Nuvi 2300, Nuvi 2300LM, Nuvi 2340LT Navigaattorin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
Nuvi 2300 Nuvi 2300LM Nuvi 2340LTTämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:361-00035-00 361-00035-02
In stock
- SKU
- CS-IQN230SL
17,95 €
15,95 €
Kuvaus / Garmin Nuvi 2300, Nuvi 2300LM, Nuvi 2340LT Navigaattorin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-IQN230SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128039006 |
| Mitat | 51.00 x 34.00 x 5.00mm |
| Korvaa | 361-00035-00 / 361-00035-02 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review