Garmin Nuvi 2200, Nuvi 2200LT, Nuvi 2240 Navigaattorin Akku
calcActive())">
Garmin Nuvi 2200, Nuvi 2200LT, Nuvi 2240 Navigaattorin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
Nuvi 2200 Nuvi 2200LT Nuvi 2240Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:361-00050-01 361-00050-02
In stock
- SKU
- CS-IQN220SL
17,95 €
Kuvaus / Garmin Nuvi 2200, Nuvi 2200LT, Nuvi 2240 Navigaattorin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-IQN220SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128039082 |
| Mitat | 44.00 x 36.00 x 6.00mm |
| Korvaa | 361-00050-02 / 361-00050-01 / 361-00050-04 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review