Garmin Nuvi 1690, Nuvi 1690T, Nuvi 1695 Navigaattorin Akku
calcActive())">
Garmin Nuvi 1690, Nuvi 1690T, Nuvi 1695 Navigaattorin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
Nuvi 1690 Nuvi 1690T Nuvi 1695Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:361-00019-14
In stock
- SKU
- CS-IQN160SL
17,95 €
Kuvaus / Garmin Nuvi 1690, Nuvi 1690T, Nuvi 1695 Navigaattorin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-IQN160SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128032793 |
| Mitat | 62.00 x 36.50 x 5.50mm |
| Korvaa | 361-00019-14 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1250mAh / 4.63Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review