Garmin Nuvi 1200, Nuvi 1205, Nuvi 1205W Navigaattorin Akku
calcActive())">
Garmin Nuvi 1200, Nuvi 1205, Nuvi 1205W Navigaattorin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
Nuvi 1200 Nuvi 1205 Nuvi 1205WNuvi 1250Nuvi 1255WNuvi 1260Nuvi 1260WNuvi 140TNuvi 150TNuvi 2595LMTTämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:361-00035-01
In stock
- SKU
- CS-IQN120SL
17,95 €
Kuvaus / Garmin Nuvi 1200, Nuvi 1205, Nuvi 1205W Navigaattorin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-IQN120SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128030638 |
| Mitat | 52.00 x 34.00 x 6.00mm |
| Korvaa | 361-00035-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 930mAh / 3.44Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review