Garmin Nuvi 1100, Nuvi 1100LM Navigaattorin Akku
calcActive())">
Garmin Nuvi 1100, Nuvi 1100LM Navigaattorin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
Nuvi 1100 Nuvi 1100LMTämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:AE10AE16AB2BX
In stock
- SKU
- CS-IQN110SL
17,95 €
Kuvaus / Garmin Nuvi 1100, Nuvi 1100LM Navigaattorin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-IQN110SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128056706 |
| Mitat | 53.24 x 34.05 x 5.34mm |
| Korvaa | AE10AE16AB2BX |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review