Garmin navigaattorin Zumo XT2 yhteensopiva akku 5000mAh
calcActive())">
Garmin navigaattorin Zumo XT2 yhteensopiva akku 5000mAh
Garmin navigaattorin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitZumo XT2Korvattavat Garmin navigaattorin alkuperäisakut361-00166-00
In stock
- SKU
- CS-GMX200SL
27,95 €
22,95 €
Kuvaus / Garmin navigaattorin Zumo XT2 yhteensopiva akku 5000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Garmin navigaattorin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
More Information
| SKU | CS-GMX200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.7V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128224303 |
| Korvaa | 361-00166-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 18.5Wh |
| Mitat | 113.80 x 69.20 x 4.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review