Garmin navigaattorin Edge 530 / Edge 830 yhteensopiva akku 900mAh
calcActive())">
Garmin navigaattorin Edge 530 / Edge 830 yhteensopiva akku 900mAh
Garmin navigaattorin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitEdge 530 Edge 830Korvattavat Garmin navigaattorin alkuperäisakut361-00121-00 361-00121-10
In stock
- SKU
- CS-GME530SL
18,95 €
Kuvaus / Garmin navigaattorin Edge 530 / Edge 830 yhteensopiva akku 900mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Garmin navigaattorin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
More Information
| SKU | CS-GME530SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128177333 |
| Korvaa | 361-00121-00 / 361-00121-10 |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.42Wh |
| Mitat | 49.50 x 33.40 x 4.50mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review