Garmin navigaattorin Dash Cam 45 / Dash Cam 56 yhteensopiva akku 250mAh
calcActive())">
Garmin navigaattorin Dash Cam 45 / Dash Cam 56 yhteensopiva akku 250mAh
Garmin navigaattorin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitDash Cam 45 Dash Cam 56 DashCam 45 DashCam 56Korvattavat Garmin navigaattorin alkuperäisakut361-00103-00
In stock
- SKU
- CS-GMC450SL
15,95 €
Kuvaus / Garmin navigaattorin Dash Cam 45 / Dash Cam 56 yhteensopiva akku 250mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Garmin navigaattorin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
More Information
| SKU | CS-GMC450SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128155096 |
| Korvaa | 361-00103-00 / 361-00103-01 / 361-00103-10 |
| Kapasiteetti (mAh) | 250mAh / 0.93Wh |
| Mitat | 32.30 x 20.00 x 6.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review