Garmin navigaattorin Aera 795 / Aera 796 yhteensopiva akku 6800mAh
calcActive())">
Garmin navigaattorin Aera 795 / Aera 796 yhteensopiva akku 6800mAh
Garmin navigaattorin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitAera 795 Aera 796Korvattavat Garmin navigaattorin alkuperäisakut010-11756-04 361-00055-00
In stock
- SKU
- CS-GMA795XL
105,95 €
Kuvaus / Garmin navigaattorin Aera 795 / Aera 796 yhteensopiva akku 6800mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Garmin navigaattorin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
More Information
| SKU | CS-GMA795XL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128165484 |
| Korvaa | 361-00055-00 / 010-11756-04 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 50.32Wh |
| Mitat | 85.00 x 77.90 x 23.35mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review