Garmin Foretrex 101, Foretrex 201 Navigaattorin Akku
calcActive())">
Garmin Foretrex 101, Foretrex 201 Navigaattorin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
Foretrex 101 Foretrex 201Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:361-00013-15
In stock
- SKU
- CS-GFN201SL
18,95 €
Kuvaus / Garmin Foretrex 101, Foretrex 201 Navigaattorin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-GFN201SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128113324 |
| Mitat | 48.52 x 33.61 x 4.70 mm |
| Korvaa | 361-00013-15 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review